Battlefield PS2'yi vuruyor

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Battlefield PS2'yi vuruyor
Electronic Arts firması, PS2'ler için hazırlanan Battlefield oyunu, Battlefield: Modern Combat'ı duyurdu. Digital Illusions tarafından yapımı devam eden oyun, yakın gelecekte geçecek. 30'un üzerinde hava ve kara taşıtının kullanılabileceği oyunda, broadband bağlantısı sayesinde 23 kişi aynı anda oynayabilecek. Sesli iletişim desteklenecek, Amerikan, Çin ya da Orta Doğu Koalisyonu kuvvetlerinden istediğimizi seçebileceğiz. Battlefield: Modern Combat'da savaş alanları oldukça geniş yerlerden meydana gelecek ve oyunda cephane geniş kapsamda olacak. Battlefield: Modern Combat, PS2 için 2004'ün sonbahar aylarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 15:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Battlefield PS2'yi vuruyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×