Battlefront 3 ihtimali birinci ağızdan doğrulandı!

Battlefront 3 ihtimali birinci ağızdan doğrulandı!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 21.05.2013 - 19:46
Hele ki bir de DICE yapıyorsa
EA'in Star Wars oyunlarını yapma hakkını alıp açıklandığında herkesin aklından aynı şey geçiyordu: DICE'ın geliştirdiği bir Battlefront 3. Halihazırda Battlefield modelinin Star Wars evrenine uyarlanmış hali olan Battlefront 3 o modelin yaratıcısının ellerinde ne hal alırdı düşünmesi bile güzel. Her ne kadar bu büyük ihtimalle olmayacaksa da Battlefront 3'ün geleceği yönündeki ihtimal daha da sağlamlaştı. 2013 İnternet, Medya ve İletişim Konferansında konuşan EA CFO'su Blake Jorgensen "Yeni bir Battlefront ya da diğer gelensek oyunlardan birini yapma fırsatı çok heyecan verici" şeklinde bir ifade kullandı. EA'in yapacağı Star Wars oyunlarının film oyunları olmayacaklarını ama filmin havasını kesinlike kullanacağını da belirten Jorgensen en azından EA'in Battlefront 3'ü ciddi ciddi düşündüğünü ortaya koymuş oldu. Siz ne diyorsunuz? Eski Danger Close, yeni DICE LA'den güzel bir Battlefront 3 oyunu gelir mi? Gelse iş yapar mı?

Battlefront 3 ihtimali birinci ağızdan doğrulandı!

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 10:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×