BAUSuperMassive, Monster mağazasında hayranlarıyla buluşuyor

BAUSuperMassive, Monster mağazasında hayranlarıyla buluşuyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.02.2018 - 15:05
BAUSuperMassive oyuncuları 21 Şubat Çarşamba günü Monster Notebook’un Kadıköy’deki mağazasında olacak

Monster Notebook, e-sporun gelişmesine verdiği destek kapsamında geçtiğimiz yıl sponsorluk anlaşması imzaladığı BAUSuperMassive oyuncularını 21 Şubat Çarşamba günü saat 14.00’da Kadıköy’deki mağazasında misafir edecek.

BAUSuperMassive LoL takımı, Monster mağazasında olacak

VF Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nde üst üste 15 maçlık bir galibiyet serisi yakalayan BAUSuperMassive tam kadro Monster’ın Kadıköy Mağazası’nda olacak. Saat 14.00 – 16.00 arasında mağazayı ziyaret eden e-spor meraklıları Asım Cihat "FabFabulous" Karakaya, Furkan "Stomaged" Güngör, Lee "GBM" Chang-seok, Berkay "Zeitnot" Aşıkuzun, Noh "SnowFlower" Hoei-jong ve Sercan "Secaf Reis" Çevikoğlu ile tanışma ve fotoğraf çektirme şansını yakalayacaklar.

BAUSuperMassive, Monster mağazasında hayranlarıyla buluşuyor

Monster Notebook’un Kurumsal İletişim Müdürü Kayra Keri Küpçü, markanın e-spora yaklaşımı hakkında, “Türkiye’nin teknoloji anlamında oyuncuların yeniliklerle buluşmasına katkıda bulunan bir firma olarak e-sporun gelişmesini heyecanla takip ediyoruz ve bu alana yönelik ürünlerle kullanıcı ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Buna örnek olarak, oyuncu talepleri doğrultusunda ürünlerimize eklediğimiz yüksek tazeleme oranını destekleyen görüntü portlarını veya mağazamızdaki klavye ve fare gibi oyuncu donanımlarını gösterebiliriz. Ülkemizdeki oyun kültürünün ve e-sporun gelişmesi için çalışmaya ve oyuncuların yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

BAUSuperMassive oyuncularının katılacağı ve tüm oyunseverlerin katılabilecekleri buluşma Monster Notebook’un Osmanağa Mahallesi Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak No: 3 adresindeki Kadıköy mağazasında gerçekleşecek.

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 13:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 15:30
Allah aşkına şu korelilere yeni bir saç stili yapsınlar hepsi inek yalamış gibi ya sağa sola yatırıyorlar yada tepeleri marul salata gibi duruyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×