1/2

Bayonetta 2

Bayonetta 2

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 10.09.2013 - 17:23
Seksi hatun yeni tarzıyla geri dönüyor
Devil My Cry’ı fazlasıyla andıran oyunumuz Bayonetta’nın ikinci oyunu geçtiğimiz yıl duyurulmuştu. Bu tür oyunları seven oyuncular mutlaka Bayonetta’yı oynamıştır ve ikinci oyunun duyuruluşu ile birlikte sevinç çığlıkları atmışlardır. İkinci oyun duyurulmuştu fakat sadece Wii U’ya çıkacağı da açıklanmıştı. Bu çoğu oyuncunun hayallerini yıkmıştı.

Bakalım diğer platformlara çıkmadan Bayonetta 2, ne kadar satmayı başarabilecek? Bunun sebebi olarak da Nintendo’nun yardımlarını gösteriyorlar. Onlar olmadan yeni bir Bayonetta çıkaramayacaklarını söylüyorlar.

Bayonetta 2
Sen çok değişmişsin be güzelim!
Önceki oyundan farklı olan birçok şey mevcut. Hatunumuz Bayonetta saçlarını kestirmiş ve daha seksi kıyafetler giymiş. Yeni hareketlere ve özel güçlere sahip olacak kendisi. Bu özel güçlerden biri Umbra Climax adında yaratıklarlar çağırabilme özelliği. Bu özellik ile birlikte, yapacağınız dövüşlerde daha az zorlanacaksınız. Yardımınıza gelen bu yaratıkta ciddi bir güç bulunuyor. Ayrıca bu yaratık haricinde pek çok yeni özel güçe de sahip olacaksınız.

Bazı dövüşlerde yardımımıza gelecek olan bir karakter de var. Bu karakterin adı Jeanne ve bazı düşmanları öldürürken bu karakterin yardımına ihtiyaç duyacağız. Bu arkadaşımız gelecek ve onunla saldırılarımızı kombine edip düşmanı rahatça katledeceğiz. Hikayesine değinmek gerekirse eğer şöyle bahsedebilirim. Yine klişe bir hikayeye sahip olacak ve dengeyi sağlamak için savaşacağız. Önceki oyunun hikayesinden devam edeceğiz yani.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×