Bayonetta 2 yakında duyurulabilir

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 14.09.2011 - 10:07
Heyecanlanma zamanı
SEGA fan sitesi TSSZ'nin verdiği dedikoduya göre Bayonetta 2'nin duyurusu bu hafta gerçekleşen Tokyo Game Show'da yapılabilirmiş.

Bayonetta 2 yakında duyurulabilir
Kaynakta oyun hakında pek bir bilgi verilmemiş, örneğin yeni oyunun bir devam oyunu mu yoksa farklı bir oyun mu olacağı bilinmiyor ancak şu biliniyor ki animasyon stüdyosu olan Marza Animation Planet seri için bir animasyon bileşeni hazırlıyormuş.
Bayonetta 2 yakında duyurulabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×