Bayonetta 2'nin çıkış tarihi belli oldu mu?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 22.12.2013 - 23:48
GameStop baklayı ağzından çıkardı
Amerikan oyun mağazası GameStop yanlışlıkla Bayonetta 2'nin çıkış tarihini ağzından kaçırmış olabilir. Ünlü mağaza, internet sitesinde Bayonetta 2'nin çıkış tarihini Mayıs 2014 olarak gösterdi. Platinum Games tarafından geliştirilen ve Wii U'ya özel çıkacak olan oyun, uzun süredir geliştirilmekteydi. En son aldığımız duyumlar da oyunun yapımında sona gelindiği yönündeydi; o yüzden bu tarih akla yatıyor. Biz şimdilik geçici olarak takvimlerimize not edelim ve resmi açıklamayı bekleyelim.

Bayonetta 2'nin çıkış tarihi belli oldu mu?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bayonetta 2'nin çıkış tarihi belli oldu mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×