Bayonetta 3 mü geliyor?

İsmet Ergül
İsmet Ergül 28.12.2015 - 19:47
Ay Ne olur gelsin çünkü!
Platinum Games tarafından geliştirilen ve Sega tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen Bayonetta, gerek hikayesi, gerek oynanışı ile de ilgi çekmiş ve olumlu yorumlar almıştı. Meleklerin ve Şeytanların arasındaki savaşta sıkışıp kalan ve bir Umbra Cadısı olan Bayonetta'nın amacı kimliğini öğrenmekti. Hack'N Slash türüne bomba gibi düşen Bayonetta'nın ikinci oyunu da geçtiğimiz yıl Wii U'ya özel olarak satışa sunulmuştu. Satışlarından memnun olan Nintendo Bayonetta'yı o kadar sevdi ki, Super Smash Bros. 3DS ve Wii U'ya dahi ekleyeceğini duyurdu.

Bayonetta 3 mü geliyor?
Bayonetta 2'nin yönetmeni olan  Yusuke Hashimoto Twitter üzerinden attığı mesaj ile serinin hayranlarını da, beni de fazlasıyla heyecanlandırdı. Oyunun elde ettiği başarı için oyunculara teşekkür eden Hashimoto bizlerin hazırda beklemesini ve yepyeni haberlerle döneceğini de belirtti. Geçtiğimiz aylarda Platinum Games de Bayonetta üzerinde çalışacaklarının sinyallerini verirken, Hashimoto'nun da bu açıklamayı yapması Bayonetta 3'ün habercisi gibi görünüyor. Heyecanla bekliyoruz!
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2022 03:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.12.2015 08:02
Bayonetta 1 i batılarak oynadım sonra o zevkide elimizden aldılar. Böyle bir oyun Wii ye exculsive çıkmamalı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2015 22:40
Bayonetta iyidir hoştur ama banena! banena! bende wiiu yoktur, ne zaman pc ye çıkar o zaman başımın üstünde yeri vardır. O zaman alıram onun ayağındaki silahlarını parlatıram.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2015 22:18
Multiplatform olsun, canımızı yesin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bayonetta 3 mü geliyor?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×