Bayonetta ekibi duyurulmamış 2 oyun üzerinde çalışıyor

Bayonetta ekibi duyurulmamış 2 oyun üzerinde çalışıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 3.01.2018 - 13:10
Ayrıca firmanın kurucusundan cesur sözler geldi.

Bayonetta ile birlikte oldukça iyi bir sükse yapan Platinum Games'in kurucularından Athushi Inaba, yabancı basın ile yaptığı röportajda ilgi çekici bilgiler paylaştı. Inaba, henüz duyurulmamış iki oyun üzerinde çalıştıkları bilgisini verdikten sonra, ortaya tamamen kendilerine ait olan bir marka koymak istediklerini söyledi. Hali hazırda Nintendo Switch'e özel olan Bayonetta 3 üzerinde çalışan Platinum Games'in duyurmadıkları oyunları oldukça merak ediyorum. Keza günümüz video oyun dünyasına nazaran kaliteli bir geliştirici kadrosuna sahip olan Platinum Games, eğer istediğini elde ederse geliştirdikleri yeni oyunları kendileri dağıtacak.

Platinum Games, 2 adet duyurulmamış oyun üzerinde çalışmalarına devam ediyor

Yaklaşık 20 kişiden oluşan Platinum Games ekibi, Inaba'nın söylediğine göre fazlasıyla yenilikçi ve özgür bir topluluktan oluşuyor. Diğer büyük geliştiricileri örnek göstererek herhangi bir dağıtımcıya bağlı kalmanın kendilerine zarar verebileceğini söylüyor. Bu kısımda Electronic Arts örneğini gösterebiliriz sanırım. AAA oyunların yavaş yavaş tükenmeye başladığı bu günlerde Platinum Games gibi şirketlerin bu denli açıklamalar yapması biz hardcore oyuncuları heyecanlandırıyor. Son olarak Nintendo'nun desteği ile hayatta kalan Bayonetta serisi, umarız diğer platformlara da gelir.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 03:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 21:39
Nintendo ya özel olması bir facia zaten
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×