Bayonetta ve Bayonetta 2'nin Nintendo Switch fragmanı yayınlandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 31.01.2018 - 14:01
Diğer Switch oyunları gibi artık sevilen oyun çantanızda olabilecek!
Sega'nın gurur duyduğu ve devam ettirmekte kararlı olduğu seri Bayonetta, yakın bir zaman içerisinde Nintendo Switch platformlarında yer alacak. Özellikle Switch'te farklı bir deneyim sunmayı planlayan Sega ve Platinum Games, daha öncesinde yayınladıkları Switch fragmanları ile Joy-Con'ların oyuna büyük etkide bulunacağını göstermişti. Yapımcı Platinum Games ise oyuncuları heyecanlandırmak için Switch özel fragmanını Nintendo'nun kanalı üstünden yayınladı.

Playstation 3 ve Wii U'da da olduğu gibi dikkat çekecek

Birkaç sene önce PS3 platformunda oynanışı ve derin hikayesiile dikkat çekmeyi başaran Bayonetta, Sega tarafından sürekli desteklenmeye devam ediliyor. Bayonetta 3'ün geleceği resmi olarak kesinleştirildikten sonra Platinum Games, Sega'nın yardımı ile Bayonetta'yı PC platforuma getirmişti. Bayonetta ve Bayonetta 2'nin Nintendo Switch'e eklenmesi ile bir çok Switch oyuncusunun isteği yerine getirilmiş olacak. Yapımların konsola çıkmadan önce yayınlanan son fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bayonetta ve Bayonetta 2'nin Nintendo Switch versiyonları hem fiziksel olarak hem de Nintendo'nun kendine ait sanal marketinde satışa sunulacak. Switch'e özel çıkarılacak olan Bayonetta 3'ün ise ne zaman çıkacağı henüz belli olmadı, fakat yakın bir zaman içerisinde bunu Platinum Games'den öğrenmemiz mümkün.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2021 17:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 1.02.2018 09:43
ÖN siparişe aldım
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bayonetta ve Bayonetta 2'nin Nintendo Switch fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×