Bayonetta'nın yapımcısı X1'a özel oyun mu yapıyor?

Bayonetta'nın yapımcısı X1'a özel oyun mu yapıyor?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 19.08.2013 - 00:31
Sızıntı sağlam yerden ama dedikodu bir garip
MadWorld, Bayonetta, Anarchy Reigns ve Metal Gear Rising: Revengeance gibi oyunların yapımcısı Platinum Games şu sıralar haldır haldır önümüzdeki günlerde çıkacak Wonderful 101 ve gelecek sene piyasada olacak Bayonetta 2 üzerinde çalışıyor olabilir, fakat NeoGAF forumlarında daha önce sağlam bilgiler sızdırmış olan CBOAT'a göre aynı zamanda üçüncü bir oyunu da geliştiriyor. Wii U'ya özel olan Wonderful 101 ve Bayonetta 2'nin aksine bu yeni oyun iddialara göre Xbox One'a özel olacak ve sadece Japonya'da piyasaya sürülecek. Tabii ki Xbox markasının Sony ve Nintendo'nun ana vatanında yaşadığı başarısızlık düşünüldüğünde ünlü Japon firmalarla çalışıp o piyasaya özel oyun yapması kulağa hiç mantıksız gelmiyor. Yine de dedikodunun aslı olup olmadığını önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.

Bayonetta'nın yapımcısı X1'a özel oyun mu yapıyor?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 14:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×