Bayonetta'ya devam mı?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.08.2010 - 10:54
Yeni bilgiler bu hafta geliyor.

Silahlı güzel Bayonetta, bu hafta yeni bilgilerle geliyor.

Yönetmen Yusuke Hashimoto twitter'ında yaptığı açıklamaya göre, oyunla ilgili daha fazla bilgiyi bu hafta kamuoyuna açıklayacaklarını belirtti.

Söylentilere göre bu yeni açıklama, oyunun devamıyla ilgili olacak. Zaten oyunun yaratıcısı Hideki Kamiya ve Sega West'ten Mike Hayes, bir devam oyunu görmeyi istediklerini söylemişlerdi.

Bayonetta bugüne kadar 1,1 milyon sattı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bayonetta'ya devam mı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×