Bedava Far Cry, Red Alert 1 ve 2

Mert Çalım
Mert Çalım 3.06.2010 - 12:31
Bedava Far Cry, Red Alert 1 ve 2

Bedava Far Cry, Red Alert 1 ve 2

Ubisoft ve EA, sevenlerini memnun edecek yeni bir açıklama yaptı. Buna göre, "Far Cry 2'yi" online satış merkezlerinden 49.95$'a ön sipariş veren herkes, "Far Cry'a" ücretsiz olarak sahip olacak. Ama özellikle belirtmekte de yarar var, bu durum sadece ABD, Kanada ve Meksikalı oyunseverler için geçerli.

Ubisoft gibi, EA'de benzer bir plan içinde. "Command & Conquer: Red Alert 3'ü" ön sipariş veren herkes için, Red Alert 2'de ücretsiz indirilebilir olacak. Oyunun fiyatı normal versiyon 49.99 $, premium versiyon 64.99 $ ve standart Xbox 360 versiyonu 59.99 $ olarak belirlenmiş; raflardaki yerini alması ise, Kasım ayının ortası olarak planlanıyor.

Son olarak yine EA'den gelen bir açıklamayla da "Command and Conquer" serisinin 13. yıldönümü dolayısıyla, orijinal "Red Alert" oyununun tüm oyunseverler için ücretsiz olacağı belirtildi. Oyun Redalert3.com'dan 31 Ağustos Pazar günü saat 12.00 itibariyle indirilebilir olacak.

KAYNAK
Bedava Far Cry, Red Alert 1 ve 2
gamespot.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2021 05:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bedava Far Cry, Red Alert 1 ve 2

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×