Bedava olan Genshin Impact için indirme rakamları açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.10.2020 - 11:17
Şu sıralar oyun sektöründeki en çok konuşan yapımlardan biri Genshin Impact için indirme rakamları açıklandı.

Genshin Impact son dönemin en dikkat çeken oyunlarından birisi. Tabi bu kadar konuşulmasında oynanış dinamiklerinin yanı sıra bedava olarak yayınlanmasının payı da büyük. 28 Eylül'de çıkan oyun çıktığı tüm platformlarda bedava olarak yer alıyor. PC ve PS4 versiyonlarının yanı sıra Android ve iOS versiyonuyla da telefon ve tabletlerinize indirmek mümkün.

Genshin Impact sadece mobilde 17 milyonu geçti

Tabi oyunun bedava olması ve oynanış dinamikleri ile dikkat çekmesi birçok oyuncunun da ilgisini üzerine topladı. Gelen haberlere göre Genshin Impact sadece mobil platformlarda ilk dört gün içerisinde 17 milyon indirme sayısını geride bırakmış. Aradan geçen zamanı da göz önüne alırsak şu sıralar sadece mobil platformlarda bile 20 milyon barajını aştığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Diğer taraftan Game Industry sitesi de Genshin Impact oyununun yakaladığı bir başka başarıya değinmiş. Siteye göre Genshin Impact bir Çin oyunu olup uluslararası arenada en başarılı olan yapımlardan biri haline gelmiş durumda. Niko Partners analistlerinden biri olan Daniel Ahmad ise yakalanan bu başarı ve rakamların sadece ilk haftasında yapım ekibine 50 milyon dolar gelir getirdiğine değinmiş.

Genshin Impact açık dünyası, grafikleri ve Zelda esintileri dışında oynanışıyla da dikkat çeken bir yapım oldu. Eğer açık dünya aksiyon RPG türünü seviyorsanız oyunu bedava olarak indirip deneyim edebilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 04:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.10.2020 09:27
Bi tek yerden bişey toplama kısmı berbat. Gerisi mükemmel
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2021 15:32
Neden berbat olsun ki bence o özellik de çok güzel para ile satın almak yerine yerden toplayabiliyorsun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.10.2020 13:51
Hemen hemen 40-45 saat civarı oynamış olabilirim ve şu anda adventure level'im 27 hatta tonla görev de duruyor zelda botw oynayan birisi olarak esintileri kısmına katılırken, kopya kelimesine yüzde yüz karşıyım oyun tamamen ücretsiz olması ve f2p dostu olması kesin kesinlikle tavsiye ederim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.10.2020 14:45
Güzel oyun 60 saat gömdüm bile
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bedava olan Genshin Impact için indirme rakamları açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×