Bedava Team Fortress 2

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 21.06.2011 - 10:01
Steam'den oyunculara yine bir jest.
Popüler çoklu oyunculu FPS'lerden Team Fortess 2, Steam üzerinden bir haftalığına bedava olarak dağıtılıyor.

Valve'ın TF2'ye çıkardığı bir güncellemeyi takiben, tüm oyuncular oyunu 1 hafta boyunca ücretsiz olarak indirebilecekler. Oyunu indirmek için bir Steam hesabına sahip olmanız ve bilgisayarınızda Steam yazılımının kurulu olması gerekiyor.

Ayrıca yeni güncellemeyle, Spy ve Heavy karakterlerine yeni silahlar, Barnblitz adındaki Payload haritası oyuna eklenmiş olacak.
Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bedava Team Fortress 2

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×