BEDAVAAAA!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
BEDAVAAAA!

Haber için Text_MAN'e teşekkür ederiz.

BEDAVAAAA!

         Command & Conquer 4' ün çıkışını beklerken, neden serinin önceki oyunlarını bedava oynamayasınız ki? Bugün yapımcı firma EA (Electronic Arts), ''Command & Conquer: Tiberian Sun'' ve onun ek paketi olan ''Firestorm'' u ücretsiz yayınladı. 2000 yılından C&C4'ün çıkışına kadar ''Tiberium Savaşları'' hikayesini devam ettiren ikinci oyun Tiberium Wars; hikaye orijinal C&C oyununun 30 yıl sonrasını konu alıyor. Gizemli Tiberium maddesi için Global Savunma Girişimi ve NOD Birlikleri arasındaki amansız mücadelenin konu alındığı serinin ikinci oyunu ve onun ek paketini aşağıdaki adresten bedava indirebilirsiniz.

         Bu serinin 3. bedava yayınlanan oyunu oldu. Command & Conquer: Tiberium Dawn ve Command & Conquer: Red Alert da aynı zamanda bedava indirilebiliyor.
Command & Conquer 4, bir aydan biraz uzun bir süre sonra bizlerle olacak. Kuzey Amerika çıkış tarihi 16 Mart, Avrupa çıkışıysa 19 Mart olarak belirlendi. Eski oyunların hikayesini anlamanız için önünüzde yeterli fırsat ve zaman mevcut.

Bedava İndirme Linki:commandandconquer.com

KAYNAK
BEDAVAAAA!
www.cinemablend.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 11:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
BEDAVAAAA!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×