Beklenen oyunların çıkış tarihleri The Game Awards'ta gelebilir

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 26.11.2018 - 10:40
Ghost of Tsushima ve Death Stranding'in çıkış tarihleri için The Game Awards'ı bekleyin.

Playstation 4 özel oyunlarından Ghost of Tsushima ve Death Stranding'in çıkış tarihleri, büyük ihtimalle 6 Aralık'ta düzenlenecek olan The Game Awards ödül töreninde duyurulacak. Hem E3 2019'a katılmayacağını duyuran, hem de Playstation Experience etkinliğini iptal etme kararı alan Sony, söylentilere göre beklenen oyunlarının çıkış tarihlerini de bu etkinlikte verecek. 

The Game Awards ödül töreninde beklenen çıkış tarihleri paylaşılabilir

Hideo Kojima'nın etkinlikte yer alacağı ve yeni bir Death Stranding trailer'ı üzerinde çalıştığı biliniyor. Sony Brazilya'ya dayandırılan söylentilere göre, Ghost of Tsushima ve Death Stranding'in de duyuru tarihleri bu etkinlikte paylaşılacak. Aynı şekilde Playstation 4 için özel olarak geliştirilen Dreams'in de çıkış tarihi The Game Awards ödül töreninde paylaşılacak. Artık bu neslin sonuna doğru yaklaşırken, Sony'nin önünde büyük bir etkinlik olmadığını da düşünürsek, The Game Awards'ın Sony için biçilmiş kaftan olacağını söyleyebiliriz. Aynı şekilde The Last of Us Part II'nin çıkış tarihi de, yine The Game Awards etkinliklerinde duyurulabilir. The Game Awards 6 Aralık'ta düzenlenecek.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2018 11:12
Nedense artık sevinemiyorum tek sevineceğim şey asgari ücretin 2500 tl + olması
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2018 21:05
Ekonomi iyice çöksün istiyorsun yani, iyiymiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 26.11.2018 10:56
Yeni çıkacak oyunların %90 nın da Türkiye deki pazar payının yarısı bile etmeyecek dilde altyazısın dan seslendirmesine kadar destek var Türkçe yok tepki gösterilmez ise firmalara Türkçe desteği geçtim yakında normal bir oyunun fiyatlandırması da 60 dolar bandının çok çok üstünde olucak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Beklenen oyunların çıkış tarihleri, The Game Awards'ta gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×