Beklenilenin aksine GTA 6 daha gelmeyecek

Beklenilenin aksine GTA 6 daha gelmeyecek

Onur Güner
Onur Güner 5.08.2017 - 15:01
Rockstar Games'in finansal raporları sızdı
Bildiğiniz gibi bazı dedikodular ortaya çıkmış ve Rockstar Games'in GTA 6'yı geliştirmeye başladığı söylenmişti. Hatta bazı sızan raporlarla da bu iddialar desteklenmişti. Haliyle bu gelişmeler GTA oyuncularını heyecanlandırmıştı. Ancak bu söylentiler boşa çıktı. Zira yaşanan son sızıntı ile beraber Rockstar Games'in bağlı olduğu Take-Two Interactive'in yıllık finansal bütçe raporları sızdı. Her ne kadar anında şirket müdahale ederek bu raporları ortadan kaldırsa da tabii ki herkes gördü. Sızdırılan raporlara göre şirket GTA 6'nın geliştirilmesine herhangi bir yatırım yapmamış. Tam aksine şirket GTA 5'in (GTA Online) geliştirilmesine ve daha fazla genişleme paketlerinin geliştirilmesine bir hayli yüklü bütçe ayırmış.

Beklenilenin aksine GTA 6 daha gelmeyecek
Red Dead Redemption 2'nin de geliştirilmesine de dudak uçuklatan bir rakam ayıran şirket, görünen o ki şu an için GTA 6'yı planları arasına almamış. Bu yaşanan olayın hemen ardından ise internette bazı söylentiler meydana geldi. Söylentilere göre şirket GTA 6 hakkında yaşanan iddialara cevap olarak bu finansal raporunu sızdırdı ve sonra da kaldırdı. Ayrıca bazı teorisyenlere göre de GTA 6 bir hayli süre daha duyurulmayacak. Yani kesinlikle mantıklı. Rockstar Games hala daha ballı ekmek yediği GTA Online'yı bitirmek istemeyecektir. Yiyebildiği kadar nimetlerini yedikten sonra da muhtemelen GTA 6'yı duyuracaktır.
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 06:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2017 11:14
Yeni makina aldıracak vicdansızlar yine
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2017 21:26
Konsollara kesinlikle RDR2+yeni GTA gelecektir!

PC'ciler boşuna beklemesin. PC'yi ilgilendirmeyen bir haber daha...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2017 19:29
hadi iyisiniz ps4 kırılmış zaten :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2017 17:41
2019'dan önce yeni bir oyun hakkında duyuru sızıntı gibi haberlerin gelecegini sanmıyorum acıkcası
Kalan Karakter : 300 Gönder
matrix
matrix 6.08.2017 15:57
Baya oldu bi haberde gta 2022mi ne çıkacak diyen bi istatistikçinin haberi.. Adamı dikkate almadık bile. Çünkü RDR 2 Diye bişe beklemiyor 1 nisanda şakalanıyorduk. Ama gorunen oki Adam tutturmakla kalmamış, 2. Kehaneti Gta 5i san andreas gibi yeni şehir ve hikaye ile büyütebilirler yada online desteği para durana kadar devam eder. Bully 2 bile bekleyin ama gta 6 sanmam. Daha dusuk butçeli bi bully vede orta kıvam mighnight clubten sonra gta 6 sonunda duyurulurki bu 2024 2025 i bulur bence ve adamların amacı bence Gta yı VR ın potansiyeline sakliyorlar. Egerki VR kullanici sayisi artarsa baya bi ozaman rockstar bombayı patlatır. Tutmadımı VR Rdr 2, mighnight , bully, bunlarin toplamı zaten GTA temel mekaniklerini olusturur. Yani geç gelir ama adamlar daha büyük balık pesindeler. Belkide VR gta ile yayginlasacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×