Ben Diablo 3'ün müziklerini hazırlayan bir müzisyenim

Erdem Maşlak
Erdem Maşlak 3.06.2010 - 12:31
Ben Diablo 3'ün müziklerini hazırlayan bir müzisyenim
Blizzard'ın Diablo 3'ün yapımı ile uğraşıp uğraşmadığını bilmesek de internette her gün buna dair bir gelişme yer alıyor. Hatırlayacağınız gibi Blizzard'da Bill Roper'in istifasından sonra firma yeni çalışanlar işe almıştı. Bill Roper ise yeni kurduğu şirket ile Hellgate: London adlı oyun üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Bu haberden sonra ise Bratislava Senfoni Orkestrası'ndaki bir çalışan, DiabloII.net internet sitesine Diablo 3'ün soundtrack'leri için hangi orkestranın çalıştığını içeren bir mail attı. Mail'de Çek Cumhuriyet'li bir müzisyen olduğunu belirten kişi işi gereği birçok orkestra ile birlikte çalıştığını, şu an ise Diablo 3'ün müziklerini kaydettikleri Bratislava'daki yerel Radyo Senfoni Orkestrası'nda kayıtta olduklarını söyledi.

İnternette dolanan onlarca Diablo 3 haberinden biri olsa da, Diablo II: Lord of Destruction'un müziklerini de aynı orkestranın gerçekleştirdiği dikkate alındığı taktirde, bunun doğruluk payı var gibi görünüyor. Blizzard ise herhangi bir açıklama yapmış değil.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 15:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ben Diablo 3'ün müziklerini hazırlayan bir müzisyenim

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×