Beneath a Steel Sky'ın devam oyunu Beyond a Steel Sky duyuruldu

Beneath a Steel Sky'ın devam oyunu Beyond a Steel Sky duyuruldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 26.03.2019 - 12:58
Cyberpunk temalı oyun 2019'da yayınlanacak

Revolution Software, Beneath a Steel Sky'ın devam oyunu Beyond a Steel Sky'ı duyurdu. Beyond a Steel Sky, 1994 yılında çıkan distopik Cyberpunk macera oyununu Beneath a Steel Sky'ın hikayesini devam ettirecek. Beyond a Steel Sky, konsollar, PC ve Apple cihazlar için (Yeni Aplle oyun servisi de dahil) 2019 yılında piyasaya sürülecek. Beyond a Steel Sky için yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Beneath a Steel Sky'ın devam oyunu Beyond a Steel Sky duyuruldu

Revolution Software'in geliştirdiği Beneath A Steel Sky,  1994'te çıkmış bilim-kurgu türünde bir oyundu. Distopik bir gelecekte, büyük bir şehrin en üst katında mahsur kalmış bir karakterin başından geçenleri anlatıyordu. Oyun distopik Avustralya'da geçer. Nükleer savaşın ardından Avustralya eyaletleri Ticaret Birliği'ne bağlanmış, ve Şehir Devletleri oluşmuştur. Beneath A Steel Sky'da oyuna ikinci büyük şehir devleti Union City'de başlıyorduk.  Oyunun hayranları yıllardır devam oyununu bekliyor. Beklenen oldu. Köklü adventure serisi Broken Sword'un yapımcısı da olan Revolution Studio, devam oyunu Beyond a Steel Sky'ı duyurdu. Oyun PC, Apple Store ve konsollar için 2019'da yayınlanacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2020 07:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×