BenQ, 3360 sensörüyle donatılmış mouse modellerini duyurdu

BenQ, 3360 sensörüyle donatılmış mouse modellerini duyurdu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.12.2017 - 11:22
Zowie EC1-B ve EC2-B modelleri duyuruldu

BenQ, 3360 sensörüyle donatılmış olan ve oyunculara farklı bir kullanım hissi kazandıran ZOWIE EC1-B ve EC2-B mouse modellerini duyurdu. Konu ile ilgili firma tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

BenQ, Zowie EC1-B ve EC2-B mouse modelleri duyuruldu

"Yeni bir sensöre ek olarak, EC-B serisinde mouse altındaki gösterge ışıklarına sahip bir USB rapor oranı anahtarı bulunmaktadır. Bu anahtar,  ayarlarınızı daha kolay yapmanızı sağlar ve ek yazılıma ihtiyaç duymadan mouse un bilgisayarınız ile iletişim oranını kontrol etmenize imkan verir.

EC-B serisindeki diğer iki değişiklik ise DPI gösterge ışığının ve mouse ayaklarının konumudur. DPI gösterge lambası artık mouse altında bulunmakta, ayrıca 2 adet olan büyük mouse ayakları da daha küçük 4 adet ile değiştirildi.

EC-B serisinin sunumuna ek olarak paylaşacağımız başka bir güzel haber var. Counter-Strike serisine olan bağlılığımıza istinaden, Valve ile işbirliği yaptık CS: GO ve ZOWIE sevenler için EC-B serisinin CS: GO sürümünü piyasaya süreceğiz.  EC-B Serisinin 2018 başı itibariyle Türkiye'de satışa çıkması planlanıyor. Her iki sürümle ilgili bilgi edinmek için lütfen sosyal hesaplarımızı takipte kalın. "

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 06:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×