Beren Saat'in oynadığı Netflix dizisi Atiye'den ilk video

Furkan Güler
Furkan Güler 18.11.2019 - 14:20
Dizi nasıl olacak?

Bu senenin ilk ayalarında çekimleri başlayan yeni Türk yapımı Netflix dizisi Atiye'den ilk video geldi. Geçtiğimiz gün yayınlanan videoda dizinin baş rolü Beren Saat'i görüyoruz. Dizinin logosunu çizen Beren Saat'i dizide arkeolog olarak göreceğiz. İlk insanları anlatacak olan dizinin fantastik bir tarafı da bulunuyor.

Beren Saat'in oynadığı Netflix dizisi Atiye'den ilk video

27 Aralık tarihinde sadece Netflix'te yayınlanacak dizinin açıklaması ise şu şekilde

OG Medya tarafından Onur Güvenatam’ın yaratıcılığında hayata geçirilen projenin baş yürütücülüğünü Özge Bağdatlıoğlu ve Jason George; yapımcılığını ise Alex Sutherland üstleniyor. Jason George ve Nuran Evren Sit’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık oturuyor.

Şengül Boybaş tarafından kaleme alınan “Dünyanın Uyanışı” adlı kitaptan esinlenerek hazırlanan dizi, genç ve güzel ressam Atiye’nin sürükleyici ve mistik hikayesini konu alıyor. Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Anadolu topraklarından geçerek İstanbul’dan Göbeklitepe ve Nemrut’a uzanan bir hikaye anlatan dizide geçmişle gelecek, ruhsal olanla gerçek olan, keşifle dönüşüm iç içe geçiyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 02:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2019 06:16
İyiymiş ya la. Netflix coşturuyor mübarek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.11.2019 12:49
Açık söylemek gerekirse yine mi Aşk dizisi diyecektim ama Netflix beni çok şaşırtıp böyle güzel bi konuyla karşıma çıkması beni çok sevindirdi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.11.2019 00:12
bir vaka daha geliyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.11.2019 19:49
Netflix yapma
Kalan Karakter : 300 Gönder
Beren Saat'in oynadığı Netflix dizisi Atiye'den ilk video

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×