Bet on Soldier'dan 10 bin dolarlık yarışma!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Bet on Soldier'dan 10 bin dolarlık yarışma!
Digital Jesters ve AMD ortaklaşa olarak 10.000$ ödüllü bir modelleme yarışması hazırladı. Henüz yapım aşamasında olan, piyasaya çıkması için gün saydığımız Bet on Soldiers: Blood Sport isimli bol kanlı FPS oyununa en iyi multiplayer haritayı yapana verilecek bu ödülü kazanabilmek için pek çok insan çalışmaya koyulmuş. Oyun piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra en iyi harita tasarımının sahibine ödül verilecek.

Aynı zamanda yarışmaya katılan bir şanslı oyunsever de 3000$ para ödülü ve AMD Athlon 64 FX-57 işlemci ile donatılmış, 3000$ dolar değerinde bilgisayar ve Digital Jesters oyunları ile ödüllendirilecek.

Yarışma 12 ağustos tarihi ile start aldı ve 30 eylül'de sona erecek. Tüm harita dizaynları sadece 3D Max dosya formatında kabul ediliyor.

Ayrıntılı bilgi almak ve resmi siteyi ziyaret etmek için tıklayın.

www.betonsoldier.com
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 08:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bet on Soldier'dan 10 bin dolarlık yarışma!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×