Bethesda ekibi Rage 2'nin geleceğini neredeyse onayladı

Bethesda ekibi Rage 2'nin geleceğini neredeyse onayladı

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 11.05.2018 - 18:55
Bethesda'da bir şey oluyor gibi

Rage 2 yakın bir zamanda gelebilir gibi duruyor.  Walmart sızıntısının ardından,  Walmart kendi internet sitesinde Rage 2'nin satış sayfasını açtığında RageGame twitter hesabında ekranın ekran görüntüleri, işte size birkaç düzeltme diyerek paylaşılmıştı. 

Rage 2 yakın bir zamanda duyurulabilir gibi duruyor

Bu sızıntının ardından Bethesda'nın twitter hesabından bazı ilgi çekici görseller paylaşıldı. Görünen o ki Bethesda bu sızıntı konusunda biraz sinirli. Dün, Bethesda twitter hesabından yeni fotoğraflar paylaşıldı, bunlardan biri Big Ben saat kulesini içeriyordu ve Big Ben'in saatine göre, Bethesda 14 Mayıs'da bir şeyleri duyurabilir. 

Ancak, en büyük ipucu, Bethesda'nın twitter hesabından ilk RAGE oyunundan bir karakterle bir görüntü paylaşmasıyla bugün geldi. Sızıntının ardından gelen gönderilere bakarak oyunun kesinleşmiş olduğunu söyleyebiliriz gibi duruyor.  Bethesda bu sene E'2018'de epey uzun bir sunum yapacağını duyurdu, Rage 2 ile beraber yeni oyunlar da duyurulacak gibi duruyor. Rage bir asteroidin dünyaya çarpmasıyla neredeyse yok olmanın eşiğine gelmiş bir dünyada kurtulanlar arasında geçen bir açık dünya oyunu. Bethesda'nın twitter gönderilerine şu link üzerinden göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 03:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.05.2018 17:09
la birincisi yarım gibiydi bari ikincisi uzun sürsün. düşmanlar, araba sürme iyiydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.05.2018 11:02
Güzel ama bir çok yönden eksik bir oyundu. (Hikaye, oynanış...vs) Atmosferi çok etkilemişti beni. Yalnız PC'ye çıktığı zaman yaşanan sorunlar bunaltmıştı insanları. Bende PS3'te bitirmiştim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
azman61
azman61 11.05.2018 20:47
nihayet gel artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×