Bethesda, Game of Thrones oyunu mu yapıyor?

Bethesda, Game of Thrones oyunu mu yapıyor?

Furkan Güler
Furkan Güler 28.08.2017 - 15:47
Eğer haber doğru çıkarsa, sağlam bir GoT oyunu bizleri bekliyor.
Her ne kadar Fallout 4 ile hayranlarını mutlu edemese de RYO oyunlarının üstadı Bethesda, yakında oyuncuları sevindirecek projelere imza atabilir. Dünyanın şu anda en çok takip edilen dizisi olan Game of Thrones temalı bir RYO oyunu, Bethesda tarafından geliştiriliyor olabilir. Dünyanın en çok ziyaret edilen alışveriş sitelerinden bir tanesi olan Target, Bethesda : Game of Thrones adında bir ürün listeledi. Listelemenin ardından video oyun dünyasının gündemine oturan bu olay sonucunda dizinin hayranları ve oyuncular, The Elder Scrolls V: Skyrim'e benzeyen bir yapıda olan Game of Thrones oyunu istediklerini sosyal medyadan dile getirdi. Ancak bu listelemenin şimdilik bir aslı yok. Bazı kişilere göre ise Target çalışanları bu listelemeyi yanlışlıkla yapmış olabilir. Listelemeye ise buradan bakabilirsiniz.

Bethesda, Game of Thrones oyunu mu yapıyor?
Diğer bir yandan Bethesda'nın tepe isimlerinden Todd Howard, yeni ve büyük IP'ler ile oyuncuların karşısına çıkacakları haberini daha önceden vermişti. Belki de Howard'ın bahsettiği bu proje, Game of Thrones temalı bir RYO oyunu olabilir. Hali hazırda yedinci sezonuyla birlikte sükse yapan diziye yakışan bir oyun, dizinin takipçilerine ilaç gibi gelecektir.
Yorumlar 26
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 19:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2017 13:45
Kitabı çıkmadan her boku çıktı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Trial
Trial 28.08.2017 17:44
Fo4 e taş çatlasin 20 saat katlanabilmisimdir. En buyuk eksigi turkce dil desteginin olmamasi ayrica skyrimdeki arayuz, oynanabilirlik, eglence vs. Yoktu ve indirdigime pisman etti direk sildim. İşini duzgun yapmayan firmalara oyle bir gicigim ki. Var olan potansiyelin de icine etmisler yazik olmus oyuna.
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2017 03:26
yahu birisi de "en büyük eksiği türkçe dil desteği olmaması" yerine demiyor ki "en büyük eksiğim ingilizcemin olmaması".
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2017 21:24
Kardeşim türkçe yama çıktı aratırsan bulursun
Kalan Karakter : 300 Gönder
ibrahimAvci
ibrahimAvci 29.08.2017 02:01
başka bir firma yapsaydı olmaz derdim ancak işin içine bedhesta girince olaylar farklılaştı öncelikle skyrim tarzı yapmaları lazım ak gezenleri skyrim haritalarına koyarsanız ne olur sorusu var tabii birde rpg öğeleri skill tree si senaryo yayılışı derken diziden tatlı olur bence ancak??? yaparsa bedhesta
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2017 01:12
Geçin bunları bana Night King'in mırağını dlc olarak getirin oyuna.Ejderha öldürürken ter akıtıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2017 01:01
Cd projet red yapsın yapacaksa anca onlar hakkından gelir
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×