Bethesda, Hollanda'da yeni ofis açtı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.09.2010 - 10:55
Dünya çapında genişlemeye devam ediyor
Bethesda Softworks, genişlemeye devam ediyor. Yapılan resmi duyuruya göre şirket, global genişleme amaçları doğrultusunda Hollanda - Eindhoven'da Benelux ofisini açtı. Bu ofis, Bethesda'nın Hollanda, Belçika ve Lüksemburg genelindeki satış ve pazarlama faaliyetlerini denetleyecek.

Bethesda'nın şu an uluslararası olarak Londra, Tokyo, Paris ve Frankfurt gibi önemli şehirlerde ofisleri bulunuyor. Bu yeni adımdan da oldukça memnun olan Bethesda, 2011'de Hunted: The Demon's Forge, Brink ve Rage gibi önemli oyunlarıyla boy gösterecek.
Bethesda, Hollanda'da yeni ofis açtı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bethesda, Hollanda'da yeni ofis açtı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×