Bethesda Launcher uygulaması kaldırılıyor

Batuhan Bolat
Batuhan Bolat 14.04.2022 - 02:15
Bethesda Launcher ayrı bir uygulama olmaktan çıkarak Valve çatısı altında Steam platformuna geçecek. Bethesda SSS sayfası üzerinden detaylı bilgiler verdi.

Bethesda Launcher Steam'e geçişi için net bir tarih açıklandı. Bethesda Launcher ayrı bir program olmaktan kurtuluyor ve her şeyi Valve çatısı altında Steam hizmetine taşıyor.

Bethesda Launcher 27 Nisan'da kaldırılacak

Bethesda Launcher kapatılacağını geçtiğimiz aylarda duyurmuştuk. Şimdi ise Bethesda, kapatılma durumu ile alakalı daha detaylı bilgiler paylaştı. Bu bilgilerden en önemli olanı ise PC oyunlarınızı ve cüzdanınızı Steam hesabınıza taşıyabileceksiniz. Bethesda.net hesabınızdan hiçbir şey kaybetmeyecek ve birçok oyun kayıtlarınızın taşınması sağlanacak. Bunu gerektiren oyunlarda, oynamak için Bethesda.net hesabınız ile giriş yapmaya devam edeceksiniz.

Verilen bilgiye göre Bethesda.net hesabınız kaybolmayacak ve web sitesinde ve oyun içinde erişilebilir olmaya devam edecek. Mayıs ayına kadar Bethesda Launcher üzerinden oyunlarınıza erişmeye ve oynamaya devam edebileceksiniz. Oyun içi sanal para birimleriniz aktarma işleminizi tamamladığınızda Steam'e aktarılacak.

Bethesda Launcher uygulaması kaldırılıyor

Eğer oyuna Bethesda Launcher'dan değil de Steam platformundan sahip olduysanız taşıma işleminiz başarılı sayılacak ancak size Steam'de sahip olduğunuz öğeler için hiçbir şey verilmeyecek. Bethesda Launcher kapanışı Bethesda.net hesabınızı etkilemeyecek ve sunulan diğer hizmetlere erişebilmek için hesabınıza giriş yapmanız gerekecek.

Bethesda.net üzerinden Bethesda'nın hazırladığı SSS sayfasına göz atabilir ve daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 05:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
apsis61
apsis61 20.07.2022 22:47
Wolfenstein The New Order aldım Bethesda'dan nasıl oynayacağım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2022 15:17
Onlarda bir şeymiş rockstar var
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2022 11:24
Darısı Ea ve Ubisof'un başına...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2022 07:25
Darısı uplay’in başına
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bethesda Launcher uygulaması kaldırılıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×