Bethesda yeni ofisini dünyanın başlangıcında açtı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 2.10.2013 - 15:08
Bir buraya uğramazlar zaten
Bethesda Softworks genişlemeye devam ediyor. Firma yaptığı bir duyuru ile Avustralya'da yeni bir ofis açtığını duyurdu. Sidney'de açılan bu yeni ofis grubun oyunlarının Avustralya ve Yeni Zelanda'daki satış, pazarlama ve dağıtımlarını kontrol edecek.

Bethesda yeni ofisini dünyanın başlangıcında açtı
Gönderilen basın bültenine göre yeni şubenin başında Simon Alty bulunacak. Kendisi daha önce Bethesda'nın Skyrim de dahil pek çok oyunun çıkışında yer alan Another Pty Ltd şirketinden gelmiş.

Zenimax Europe yöneticisi Sean Brennan konu hakkında şunları söyledi:

"Simon'ın tecrübesi ve oyun endüstrisi hakkındaki bilgisi, özellikle son dört senedir Bethesda oyunlarının satış ve pazarlaması ile ilgilenmesi Sidney'deki ofsi için büyük bir değer olarak görülüyor. Önümüze baktığımızda 2014 yışında Betehsda'nın üç adet AAA oyunu; The Elder Scrolls Online, Wolfenstein: The New Order ve The Evil Within'in çıkacağını düşünürseniz büyük bir sene bizleri bekliyor."  
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 04:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bethesda yeni ofisini dünyanın başlangıcında açtı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×