Bethesda'dan Fallout'a kötü puan verenlere tehdit?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.10.2010 - 11:24
New Vegas için Bethesda savunmaya mı geçti?
Baştan belirtelim, bu kesin bir haber değil, ama bazı söylentiler var. Buna göre Bethesda, Fallout: New Vegas incelemeleri için yüksek puanlar talep ediyor, aksi olur da düşük puan verilirse, reklam anlaşmalarında zorluklara yol açıyormuş. 2 sitenin Fallout: New Vegas'ı inceleyip kötü puan verdiği, ama mevcut reklam anlaşmaları henüz bitmediği için de bu yazıları yayımlamadığı söyleniyor.

Bethesda'dan Fallout'a kötü puan verenlere tehdit?
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bethesda'dan Fallout'a kötü puan verenlere tehdit?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×