Bethesda'dan PSX için Black&White

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Bethesda'dan PSX için Black&White
Bethesda Softworks firması yaratıcılık ürünü oyun Black&White'ın PSX versiyonunun dağıtımını üstleneceğini belirtti. Yaz aylarına kadar konsol için hazırlanacak olan oyun PC'lerde çok sevilmişti. Bir tanrı olarak ya iyi ya da kötü olarak saygı kazanacak ve yeryüzünde bizi temsil eden yaratığımızı geliştireceğimiz oyun hakkında daha detaylı bilgiler E3 fuarında da verilecek...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 05:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bethesda'dan PSX için Black&White

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×