Wolfenstein Youngblood, E3 2018'de meraklıları için tanıtıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 11.06.2018 - 04:18
Co op bir Wolfenstein macerasına ne dersiniz?

Hikaye tabanlı FPS oyunlarına gösterilebilecek en iyi örneklerden bir tanesi olan yeni Wolfenstein serisinin yeni yan oyunu E3 2018 fuarında tanıtıldı. İlk iki oyunda B.J. Blazkowicz'in Almanya ve Amerika maceralarını anlatan seri, Youngblood'da ikiz karakterleri kontrolümüze verecek. Daha öncesinde çıkan Oldblood isimli yan oyundan sonra ise bu sefer 80'li yıllara gideceğiz.

Wolfenstein Youngblood tanıtıldı

Hali hazırda Machine Games yeni oyun ile ilgili ilgi çekici bilgiler paylaşmıştı. FPS oyunu yapma konusunda kendine güvenen Machine Games'ten oyuncuların beklentileri oldukça fazla. İkinci Dünya Savaşı'nı alternatif gerçeklikte anlatan yeni oyunda Kıdemli Oyun Tasarımcısı olarak çalışan Andreas Öjerfors, geçtiğimiz günlerde yeni oyunda daha fazla özgür olabileceğimizden bahsetmişti. Ayrıca oyunu co - op olarak oynama imkanını oyunculara sunan Machine Games, oyunculara eğlenceli saatler yaşatacak.

Sona geldiğimizde yeni Wolfenstein'ın beklentileri karşılayacağından hiç şüphemiz yok. Özellikle oyunu co op bir şekilde oynamak, çoğu Wolfenstein oyuncusunun beklediği bir özellikti. Ancak yine de oyunun satışlarının bir CoD veya Battlefield kadar yüksek olmaması bizleri üzülüyor. Wolfenstein Youngblood'ın ise 2019 yılının bahar aylarında çıkacağı belirtildi.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 05:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2018 23:03
Wolfenstein nın bütün serileri oynayıp kupalarını hepsini açmışl biri olarak bu oyun çıkması süpris oldu bana :D bence kısa süreli cuzu bi oyun olacak gibi duruyor :D hemen çıksın sabırsızlandım.
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2018 15:42
Old blood tarzında işte. Standalone genişleme paketi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2018 18:37
Wolfenstein 2 benim için hayal kırıklığı olmuştu. Ama ne olursa olsun Wolfenstein her türlü oynanır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bethesda'nın yeni bombası Wolfenstein Youngblood tanıtıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×