Betrayer renklendi!

Betrayer renklendi!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 8.09.2013 - 20:10
Siyah beyaz oyun oldu rengârenk
Siyah beyaz görselleri ve ilginç atmosferiyle dikkat çeken Betrayer; arkasında F.E.A.R'ın yapımcılarının da oluşuyla pek çok oyuncunun radarına girmişti. Oyun çıktı ve alınıp oynandı, bazı oyuncular grafikleri beğendi, bazıları beğenmedi. Yapımcı Blackpowder ise bu kutuplaşmayı oyun tarihinde görülmemiş bir yamayla çözmeyi denediler: Oyuna renk eklendi. En son yayınlanan yamayla Betrayer'ı artık aşağıdaki gibi renkli oynayabileceğiz. Yapımcılar bu yamayı "Bazı oyuncular gözlerinin yorulduğunu belirttiler. Biz onlar da oyunu oynayabilsin istedik" diyerek açıkladı. Yapımcılar hâlâ oyunun siyah beyaz oynanması gerektiği konusunda ısrarcı. Bu yüzden de rengi ayarlanabilir olarak eklemişler, yani ne kadar renkli oynamak istediğimizi seçebiliyoruz. Ne diyorsunuz? Renk daha yakışmış mı oyuna?

Betrayer renklendi!
Betrayer renklendi!
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 23:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×