Beyaz perdede göreceğimiz The Division'un yönetmeni belirlendi

Beyaz perdede göreceğimiz The Division'un yönetmeni belirlendi

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 21.04.2018 - 15:17
Oyundaki heyecan beyaz perdeye aktarılıyor.

Massive Entertainment ve Ubisoft’un ellerinden çıkan, Tom Clancy’s serisinin bombalarından olan The Division beyaz perdeye aktarılıyor. Yapılacak film projesinin yönetmeni de belli oldu. Daha önce 2014 yapımı  John Wick  ile kariyer yükselişini başlatan, son zamanlarda da sinema severlerin merakla beklediği Deadpool 2’nin yönetmenliğini yapan David Leitch, The Division projesini de yönetmeye hazırlanıyor.

Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal başrolde yer alıyor

Beyaz perdeye aktarılacak olan Tom Clancy’s The Division’da, The Tree of Life ve Interstellar gibi filmlerden tanıdığımız ünlü oyuncu Jessica Chastain ile, Zodiac ve Prince of Persia Sands of Time filmlerinden sevilen oyuncu Jake Gyllenhaal bir araya geliyor. Filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve gösterim tarihi ile ilgili henüz bir bilgi yok.

Filmde, insanların Black Friday  günü vasıtasıyla alışveriş merkezlerine akın ettikleri bir zamanda yayılan virüs ile, New York’ta başlayan salgın ve kaos ortamı konu ediliyor. The Division birimine bağlı olan, ancak birbirleri ile bağımsız olan ajanların mücadelesine şahit olacağız.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz ay Tom Clancy's Division 2’nin geliştirildiği haberini almıştık. Filmden ve aynı zamanda geliştirilen oyundan gelecek haberleri merakla bekliyoruz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2018 00:25
Pek sevmediğim bir yönetmen.Umarım biraz karanlık atmosferi olan dramı çok insanların çaresizliğini acısını ve aksiyonu iyi verirler.Tabi bunlar olursa.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2018 16:07
2004 diğil 2014 ????
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2018 15:42
Hürkan, John Wick 2014 yapımı değil. Kontrol et istersen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×