1/4

Beyaz Perdeden Taşan Oyunlar

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Beyaz perdeden dijital ortama

Pirates of the Caribbean

Beyaz Perdeden Taşan Oyunlar
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl filmi gösterime girdiği 2003 yılında, büyük ilgi görmüş, başrollerdeki kahramanları ile de uzun süre konuşulmuştu. Öyle ki filmin bünyesinde Johnny Depp’ten Geoffrey Rush’a, Orlando Bloom’dan Keira Knightly’e kadar birbirinden başarılı oyuncular bulunuyordu. Filme gösterilen yoğun ilgi karşısında, Karayip Korsanları hikâyesine devam kararı alan ekip, ikinci ve üçüncü filmi ardı ardına çekmeye karar verdi. Bu uygulamanın ilk meyvesi Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest, 7 Temmuz’da vizyona giriyor!

Kaptan Jack Sparrow’un yeni macerası, sadece sinemaseverleri değil, oyuncuları da kapsayacak! Öyle ki 27 Haziran’da Pirates of the Caribbean: Legend of Jack Sparrow oyunu, PC ve PS2 için satışa sunulmuş olacak! Yapım Bethesda Softworks tarafından geliştiriliyor. Hack in Slash tarzında ilerlemeli bir yapıya sahip olacak oyunda, macera öğeleri de bulunacak. Son bir not olarak şunu belirtmekte fayda var; Jack Sparrow’un seslendirmesini bizzat Johnny Depp yapmış.

Cars

Beyaz Perdeden Taşan Oyunlar
9 Haziran’da gösterime giren Cars, oldukça eğlenceli bir animasyon filmi. Herbie Fully Loaded ile bir VW Beetle’ı kişileştiren Disney, Cars ile de benzeri bir tema üzerinde duruyor. Seslendirmelerinde Michael Keaton, Owen Wilson gibi birbirinden başarılı oyuncuların da yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda, John Lasseter oturuyor.

Cars da hem film hem de oyun olarak satışa sunulan yapımlar arasında. Görev bazlı bir yarış oyunu olan Cars, eğlenceli ve renkli atmosferi ile dikkat çekiyor. Rainbow Studios tarafından geliştirilen yapımın, yayıncı firması THQ. Cars, filmiyle ufak yaşlardaki seyircilerin oldukça ilgisini çektiği gibi, oyun olarak da gönülleri fethediyor. PC haricinde birçok konsolda boy gösterecek olması, yapımın bir başka artısı.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×