Beyond Good & Evil 2'ye ne oldu?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Uzun süre önce yayımlanan ilk
Uzun süre önce yayımlanan ilk videosu, eminim ki çoğu sevenini mutlu etmişti, ancak ne yazık ki sonraki dönem pek de iyi geçmedi. Beyond Good and Evil 2'ye ne oldu dersiniz? Zira uzun süredir sesi soluğu çıkmıyor. Bu soru Ubisoft'a yöneltildi ve gelen cevap, "oyunun hâlâ geliştirildiği" yönünde oldu.

Ne kadar aşama kaydedildi, nasıl bir seviyedeler, bunu bilmiyoruz. Yine de Ubisoft, fikirlerinde bir farklılık olmadığının altını çiziyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 04:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Beyond Good & Evil 2'ye ne oldu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×