Beyond: Two Souls, PlayStation 4'e mi geliyor?

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 21.04.2014 - 10:42
The Last of Us'ın üzerine gelmemesi hata olur!
Sony PlayStation 3'ün son özel oyunlarından The Last of Us ve Beyond: Two Souls, kaliteli bir şekilde piyasadaki yerini almıştı.

Yaşanan son gelişmelerden sonra The Last of Us, "The Last of Us: Remastered" adı ile PlayStation 4 için yeniden yapılanırken, önümüzdeki haziran ayında piyasada olması bekleniyor. Görülen şu ki aynı kaderi Beyond: Two Souls da paylaşacak.

Beyond: Two Souls, PlayStation 4'e mi geliyor?
Yaşanan son gelişmede; Dragonbane adlı NeoGAF kullanıcısı, sitede bir ekran görüntüsü yakaladı. O görüntüye göre; Beyond: Two Souls'un programcılarından biri Portfolsunda paylaştı. Bu portfolsunda, Beyond: Two Souls'a ait olduğu tahmin edilen Dualshock 4 için giriş kodları bulunuyor.

Bu durum söz konusu olunca, oyunun PS4 için yeniden yapılandığını anlıyoruz ya da iptal edilen bir proje olduğunu düşünüyoruz. Zaten The Last of Us'ın üzerine Beyond: Two Souls'un da PS4'e gelmemesi büyük bir hata olur. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Beyond: Two Souls, PlayStation 4'e mi geliyor?
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 22:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Beyond: Two Souls, PlayStation 4'e mi geliyor?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×