Beyond: Two Souls yeni fiyatı ile oyunseverleri bekliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 28.02.2014 - 12:04
Quantic Dream stüdyolarının son başyapıtı Beyond Two Souls güzel bir indirim aldı
Sony, tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de Ekim 2013’te, Türkçe altyazılı olarak piyasaya sürülen PlayStation 3 (PS3) oyunu Beyond Two Souls’un fiyatını 149 TL’den 119 TL’ye indiriyor.

Oyun dünyasının tanınmış yapımcılarından David Cage’nin kaleme almış olduğu hikâye, Quantic Dream stüdyolarının yeni başyapıtı olarak nitelendirilen bir psikolojik gerilim ve aksiyon oyunu haline geldi. Hollywood’un tanınmış yıldızları Willem Dafoe ve Ellen Page’in başrolde olduğu Beyond Two Souls, Türkçe altyazı seçeneği ile Türkiye’deki oyuncuları sevindiriyor. Tekil oyunculu (single player mod) olarak satışa çıkacak oyunun çoklu oyunculu (multiplayer) modu bulunmuyor.

Beyond: Two Souls yeni fiyatı ile oyunseverleri bekliyor
Ünlü Hollywood yıldızları başrolde
Ellen Page’nin seslendirdiği Jodie Holmes, oyunun iki ana karakterinden biri. Aiden, Jodie ile ufak yaşlarda temas kurarak ikinci bir kimliği haline gelen ve kendisine süper güçler bahşeden bir tür ruhani güç. Willem Dafoe’nin seslendirdiği ve oyunun diğer ana karakteri olan Nathan Dawkins, Jodie’nin sahip olduğu güçleri keşfetmeye çalışan ve oyun boyunca kendisine babası gibi yaklaşacak olan hükümet adına çalışan bir bilimadamı rolünde karşımıza çıkıyor. Cole Freeman’in seslendirdiği Kadeem Hardison ise paranormal aktiviteleri araştıran bir hükümet görevlisi.

Beyond Two Souls oyununu, Sony Center ile D&R, Teknosa, Mediamarkt ve Overgame gibi mağazalarda yeni fiyatı ile oyunseverleri bekliyor.

-Basın Bülteni
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 23:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Beyond: Two Souls yeni fiyatı ile oyunseverleri bekliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×