Big Brain Academy: Brain vs. Brain, 3 Aralık'ta çıkıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.09.2021 - 11:26
Her yaştan ve beceri seviyesinden insanın oynaması için tasarlanmış olan Big Brain Academy: Brain vs. Brain için çıkış tarihi paylaşıldı.

Harekete geçin ve beyin gücünüzü ve reflekslerinizi test edeceğiniz bir dizi eğlenceli, aile dostu aktivitede başkalarıyla kafa kafaya verin. Dr. Lobe (oyundaki seçkin sunucunuz ve rehberiniz) ile her zaman elinizin altında bol miktarda ipucu ve her oyuncunun kendi zorluk seviyesini belirleme yeteneği ile, her yaştan ve beceri seviyesinden insan, yeteneklerini test edecek zorluklarda birbirlerine karşı oynayabilir.

Big Brain Academy: Brain vs. Brain, 3 Aralık'ta çıkıyor

Eğlenceli çok oyunculu modlara ek olarak, Big Brain Academy: Brain vs. Brain ayrıca Solo modunda tek oyunculu seçenekler içerir; bu, Big Brain Brawn puanınızı geliştirmenize ve iyileştirmenize yardımcı olmak için günlük egzersizler için mükemmeldir. Bu aktiviteler, güne başlamanın veya geceleri dinlenmenin keyifli bir yoludur. Ve Nintendo Switch'in taşınabilir gücüyle her zaman ve her yerde kendinize meydan okuyabilirsiniz!

Big Brain Academy: Brain vs. Brain'deki temel oyun, bir dizi farklı zeka oyunu faaliyetinden oluşur. Beş kategori bulunur - Tanımla, Ezberle, Analiz Et, Hesapla ve Görselleştir. Beyninizi farklı şekillerde zorlayacak çok çeşitli eğlenceli aktiviteler var. Bu etkinlikler tek başına oynanabilir, yerel olarak en fazla üç oyuncuyla* veya hatta diğer oyuncuların internetten indirilen verilerini kullanarak dünyanın her yerinden beyinlere karşı oynanabilir.

Big Brain Academy: Brain vs. Brain, 3 Aralık'ta çıkıyor

Aşağıda farklı oyun modları hakkında bir genel bakış bulunmaktadır:

  • Party Mode: En fazla dört oyuncu, aktiviteleri hızla tamamlayarak en yüksek puanları kazanmak için “brain vs. brain” oynayabilir. Zorluğu en kolaydan (Sprout Sınıfı) en zoruna (Süper Elit Sınıfı) ayarladığınızda, aktiviteler değişecek - en zor ayar oldukça zorlayıcı! Ve her oyuncu oyun alanını dengelemek için kendi zorluk seviyesini belirleyebilir, böylece çocuklar geri kalmaktan korkmadan ebeveynleri ile rekabet edebilir!
  • Practice mode: Yoğun bir çok oyunculu beyin savaşında yenilseniz de, bu sinaptik hikayenizin sonu değil! Alıştırma modunda, oyuncular en sevdikleri aktiviteleri tekrarlayarak yüksek puanlar ve madalyalar kazanabilirler. Bu, becerilerinizi geliştirmenin harika bir yolu, bu nedenle bir dahaki sefere arkadaşlarınız veya ailenizle çok oyunculu bir maçta rekabet ettiğinizde, en güçlü beyinle ortaya çıkma şansınız daha yüksek olabilir!
  • Test mode: Bu modda oyuncular bir dizi beş aktivitede test edilir. Sonunda, Dr. Lobe size Big Brain Brawn puanınızı sunar. Yüksek puanı hedefleyin ve bir sonraki brain vs. brain savaşında şansınızı artırabilirsiniz! Düzenli testler size avatarınız için kostümlerin kilidini açmaya yarayacak oyun içi paralar kazandıracak. Sevimli bir kedi yavrusu gibi giyindiğinizde beyninizi test etmek her zaman daha eğlenceli olacak!
  • Ghost Clash mode: Ailenizin oyun verilerine – veya Ghost'larına – meydan okuyabilir veya Ghost Clash modunda arkadaşlarınızın Ghost’ları veya dünyanın her yerinden rastgele oyuncularla savaşmak için çevrimiçi** bağlanabilirsiniz. Becerilerinizi tüm dünyadaki insanlara göstermek için sıralamanızı geliştirin!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 10:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Big Brain Academy: Brain vs. Brain, 3 Aralık'ta çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×