Biomutant duyuruldu

Biomutant duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 22.08.2017 - 10:41
THQ Nordic'in gizemli oyunu nihayet tanıtıldı.
Geride bıraktığımız hafta Alman video oyun basınının sızdırdığı Biomutant, resmi olarak duyuruldu. Experiment 101 isimli geliştirici ekibin ortaya koyduğu yeni oyun, THQ Nordic'in desteği ile piyasayasa çıkacak. Açıklanan bilgilere göre Biomutant, kıyamet sonrası dünyada geçen bir aksiyon rol yapma oyunu. Geniş bir açık dünyası olduğu söylenen Biomutant, ana karakterler olarak hayvan tiplemelerine yer verecek. Yakın dövüş mekanikleri, silahlı çatışma ve karakter becerileri gibi öğeler de bulunduran Biomutant'ın RYO sisteminin oldukça derin olduğu söyleniyor. Kullanılabilir taşıtlar ve özel bir crating sisteminin de bulunduğu yeni oyuna ait bir adet CGI fragman da yayınlandı.


Standart sürümün yanında geliştrici ekip koleksiyoncular için 119 dolar fiyatında ayrı bir paket daha çıkaracağını belirtiyor. Özel bir figür, resmi müzik albümü ve kumaş üzerine çizilmiş sanatsal çalışma bulunan koleksiyon sürüm hakkında tek bildiklerimiz bunlarla sınırlı. 2018'de çıkacağı söylenen Biomutant, PlayStation 4, Xbox One ve PC'de oynanabilir olacak. Son olarak oyunun hali hazırda Gamescom'da oynanabilir olduğunu belirtelim.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 22:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2017 14:23
çok çok çok iyi,robotların oldugu oyunlara bayılıyorum.o çekirge cok iyidi mesela.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2017 13:06
Iste beni heyecanlandiran bir oyun geliyor nihayet.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2017 12:44
İşte bu ya kesinlikle başarılı olacak bı oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×