Bionic Commando'da The Rock ne arıyor?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.11.2010 - 10:52
Rearmed 2'nin baş karakteri, sanki The Rock'a benziyor
Fatshark tarafından geliştirilip, Capcom tarafından dağıtımı üstlenilen platform aksiyon oyunu Bionic Commando Rearmed 2'nin yeni bir videosu yayımlandı. 2011'in ilk çeyreğinde PSN ve Xbox Live üzerinden dijital satış yöntemiyle oyunculara sunulması beklenen oyun, baş karakterinin The Rock'a benzemesiyle gündeme oturdu.

Bionic Commando'da The Rock ne arıyor?
Yapımdaki Sergeant Dean Wilcox, sizce de The Rock'a benzemiyor mu? İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bionic Commando'da The Rock ne arıyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×