Bioshock 2 "tutkuyla" hazırlanıyor!

Mert Çalım
Mert Çalım 3.06.2010 - 12:31
Bioshock 2 "tutkuyla" hazırlanıyor!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Bioshock'un yaratıcılarından Ken Levine ile yapılan röportajda, 2K Boston'ın yapım aşamasında olan yeni oyunu için "tutkulu" bir sürecin izlendiği öğrenildi! Levine ile yapılan söyleşide, stüdyonun amacı, tasarım felsefesi ve daha birçok konu tartışıldı. İşte Ken Levine'in sözleri:

         "Bu projeyi hayata geçirmeye karar verdiğimizde, işe almak istediğimiz kişileri işe almak için oldukça çaba sarfettik. Oyunun çıkış tarihi hakkında yakın bir süre içinde konuşmak istemiyoruz, belli bir zamana ihtiyacımız olduğu muhakkak. Ayrıca daha önce olmadığımız kadar tutkuyla çalışıyoruz; hatta ilk Bioshock oyunundan bile fazla tutkulu, bunun bir gecede olmayacağını da bilmekteyiz. Çoğu firmanın karşılaştığı çelişkilerle de karşı karşıyayız, ya daha önce çalışmadığınız bir yığın yanlış kişiyi işe alır işi çabuk bitirmek istersiniz ve hüsran yaşarsınız ya da uzun yıllardır beraber çalışmış olan insanlarla bu işi yürütür ve böylece başarı şansınızı da oldukça artırırsınız."

         "Tutkuyla" çalıştıklarını duymak hoş, zaten öyle de olması gerekir. Yine de oyunun çıkışı yaklaşmadan tipik oyun endüstrisi sözlerine de fazla itibar etmemekte yarar var gibi.

KAYNAK
Bioshock 2 "tutkuyla" hazırlanıyor!
gamasutra.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 06:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bioshock 2 "tutkuyla" hazırlanıyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×