BioShock 2'de dedicated server olacak mı?

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
BioShock 2'de dedicated server olacak mı?
2K Marin firması bugün, BioShock hayranlarının oyunun ikinci versiyonunda dedicated server desteği olup olmayacağı konusunda sordukları soruları yanıtladı. 2K topluluk yöneticisi Elizabeth Tobey, "İlk oyunda multiplayer desteği bulunmuyordu. Tüm zamanımızı sağlam bir oyun yaratmak için harcadığımız için, multiplayer bölümüne zaman ayıramadık. Multiplayer desteği yeni oyunda bulunacak. Ancak, dedicated server özelliği ve LAN oyun desteği bulunmayacak" açıklamasında bulundu.

Görünüşe bakılırsa BioShock hayranları, ikinci oyunda da multiplayer bölümünde dedicated server özelliği ile buluşamayacaklar.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 17:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
BioShock 2'de dedicated server olacak mı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×