Bioshock 2'nin Mac için çıkış tarihi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.12.2011 - 15:08
Su altında bir şey oluyor
2K Games'in başarılı oyunu Bioshock 2, Apple'ın Mac platformuna geliyor. Eurogamer'da yer alan bilgiye göre Bioshock 2, ocak 2012'de Mac için kutulu ve dijital olarak satışa sunulacak. Oyunun dijital versiyonunu, Feral Interactive dağıtacak. Ayrıca oyunun yanında bir de The Fall of Rapture isimli multiplayer oyun bulunacak. Bioshock 2'nin fiyatı ise, 35 dolar olarak belirlendi.

Bioshock 2'nin Mac için çıkış tarihi
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bioshock 2'nin Mac için çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×