Bioshock 2'nin son eklentisi Minerva's Den

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.08.2010 - 09:19
Rapture'daki macerada sona doğru geliyoruz
2K Marin tarafından geliştirilen başarılı FPS oyunu Bioshock 2 için hazırlanan son DLC paketi de duyuruldu; Minerva’s Den. Tek kişilik yeni bir senaryo barındıracak olan bu pakette, Brigid Tenenbaum ile iş birliği içinde olan yeni bir karakteri kontrol edeceğiz.

Bioshock 2'nin son eklentisi Minerva's Den
2K Games başkanı Christoph Hartmann, bu pakette daha fazla hikâye, daha fazla derinlik, daha fazla gizem, yeni silahlar, yeni plazmidler ve daha önce görülmemiş bir Big Daddy tipi bulunacağını belirtiyor.

Minerva’s Den'in Sonbahar döneminde PC, PS3 ve X360 platformları için çıkması bekleniyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bioshock 2'nin son eklentisi Minerva's Den

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×