Bioshock 2'nin yeni senaryo paketi geldi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.08.2010 - 12:29
Rapture'da macera son gaz devam ediyor

2K Marin tarafından PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen FPS oyunu Bioshock 2'nin yeni DLC paketi Protector Trial, indirilmeye sunuldu. PSN ve Xbox Live üzerinden satın alınabilen paket, 4.99 dolar / 400 MS puanı değerinde.

Tek kişilik bir senaryoyu kapsayan bu pakette, 6 yeni harita, yeni ödüller, daha önce görülmemiş konsept tasarımları gibi detaylar bulunuyor. Ayrıca yine bir Big Daddy'yi kontrol ediyoruz.

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bioshock 2'nin yeni senaryo paketi geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×