1/12

Bioshock da LEGO oldu!

Erkut Köse
Erkut Köse 19.06.2011 - 15:25
Rapture şehrini bir de böyle görün
Başlığı görünce eminim Bioshock temalı bir LEGO oyunu geldiğini düşünmüşsünüzdür. Ama endişelenmeye gerek yok. Çünkü bu sefer gerçek LEGO'lardan bahsediyoruz.

Chicago'da düzenlenen Brickworld 2011 fuarında LEGO ustaları hünerlerini sergiledi ve mükemmel eserler ortaya çıktı. En çok dikkat çekenlerden biri ise "Rapture city" temalı tasarımlar oldu. Bu güzel LEGO tasarımlarının tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×