Bioshock: Infinite için Ken Levine'den yeni açıklamalar

Bioshock: Infinite için Ken Levine'den yeni açıklamalar

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 3.12.2012 - 14:16
Kutu tasarımının ardından yeni bilgiler de geldi
Bioshock Infinite'in kutu tasarımının açıklanması ardından Irrational Games'in kurucusu ve kreatif direktörü Ken Levine yeni oyun ile alakalı yeni bilgiler de verdi. Her ne kadar oyunun kutu resmi hayranları memun etmese de bu bilgiler biraz yüz güldürecek gibi. Buna göre firma bizlere kutunu arkasında Elizabeth ile ilgili havalı bir şey gösterecekmiş. Öte yandan kaarakterin yeni resmi de yakınlarda gelecekmiş.

Bioshock: Infinite için Ken Levine'den yeni açıklamalar
Bunun yanında oyun için bir de TV reklamı düşünülüyor lakin ne yazık ki bu reklam yaklaşmakta olan VGA ödüllerinde gösterilmeyecek. Fakat bu Levine'in hevesini söndürmemiş nitekim yapımcı attığı bir tweet'te annesinin bile bu durumdan heyecan duyduğunu belirtti.

Levine, PC tarafında ise oyunun gamepad'leri destekleyeceğini belirtirken önümüzdeki birkaç gün içinde PC ile alakalı daha fazla bilginin geleceğini de duyurdu. Dahası Levine tam boy Bioshock: Infinite resimlerinin de satışa çıkacağını da açıkladı.

Gördüğünüz gibi Bioshock: Infinite gümbür gümbür geliyor bakalım yakın zamanda neler göreceğiz?       
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2021 17:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×