Bioshock Infinite için multiplayer mantıklı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 12:40
Gökyüzünde bile insanlar birbirine girebilir
Irrational Games tarafından geliştirilen FPS oyunu BioShock Infinite, kısa süre önce duyuruldu ve şu sıra oldukça da popüler. Barındırdığı temasıyla hemen dikkat çeken yapım, acaba multiplayer modlar bulunduracak mı?

Konu hakkında konuşan Irrational Games, multiplayer ile ilgili her zaman sorular aldıklarını ve multiplayer modların yeni Bioshock oyunu için mantıklı olacağını düşünüyor. Yine de henüz yapılmış bir duyuru yok. Ayrıca Irrational Games, Bioshock 2’nin multiplayer modlarında çıkarılan işin de başarılı olduğunu düşünüyor.
Bioshock: Irrational, PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak.

Bioshock Infinite için multiplayer mantıklı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bioshock Infinite için multiplayer mantıklı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×