Bioshock: Infinite'nin PS3 sürümünden haber var

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 22.11.2010 - 13:17
Oyunun PS3'de nasıl olacak?

İlk Bioshock'u yapan Ken Levine ve ekibi bu kez Bioshock: Infinite ile oyuncuların karşısına çıkacaklar. Bioshock: Infinite multi platform bir oyun. Ancak günümüzde bazı oyunların bazı platformlarda daha sorunlu olduğu görülüyor. Örneğin bir oyunun Xbox 360 ve Playstation 3 sürümleri oyuncular arasında sıkça karşılaştırılır ve her platformdaki performansları değerlendirilir.

Bioshock: Infinite ekibinden teknik yönetmen Chris Klein, oyunun PS3 sürümünün basit bir port olmayacağını, en iyi grafik ve oynanabirlik için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti. PS3 konsolunun aslında güçlü olduğunu ama her konsolun bazı zorlukları olduğunu kabul etti. Bioshock : Infinite'nin her üç platform için aynı stüdyoda ve aynı anda geliştirildiğini söyledi.Umarız oyun çıktığında hem Xbox 360, hem Playstation 3, hem de PC oyuncuları mutlu olur.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2022 23:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bioshock: Infinite'nin PS3 sürümünden haber var

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×