Bioshock Infinite'nin yeni ekran görüntüleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.08.2010 - 15:12
Sonsuzluğun sonunu görebilir misiniz?
Irrational Games tarafından geliştirilip, 2K Games tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Bioshock Infinite'nin yeni ekran görüntüleri yayımlandı. Bu kez 1912 yılında, farklı bir konsepte yer alacağız. Su altı ütopyasını geride bırakıp, kontrolden çıkmış bir gökyüzü şehrinde, Elizabeth ismindeki kızı kurtarma görevi verilmiş eski bir dedektifi kontrol edeceğiz.

Bioshock: Infinite, PC, PS3 ve X360 platformları için önümüzdeki yıl raflarda olacak.

Bioshock Infinite'nin yeni ekran görüntüleri
Bioshock Infinite'nin yeni ekran görüntüleri
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bioshock Infinite'nin yeni ekran görüntüleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×