Bioshock serisi %75’e varan indirimlerle sizlerle

Bioshock serisi %75’e varan indirimlerle sizlerle

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 20.09.2013 - 15:13
Oyunseverlere heyecan verici bir indirim kampanyası daha
Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da bu hafta sonu Bioshock serisinde kampanya var. Satış rekorları kıran, oyun dünyasının modern klasikleri arasında yer alan Bioshock serisi, % 75’e varan indirimler ve aylık 1 TL’den başlayan taksitlerle Playstore’da oyunseverlerle buluşuyor.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, oyunseverlere heyecan verici bir indirim kampanyası daha sunuyor. 2K Games’in satış rekorları kıran, modern klasikler arasında yer alan Bioshock serisi % 75’e varan indirimler ve aylık 1 TL’den başlayan taksitlerle Playstore’da oyunseverlerle buluşuyor.

Tüm dünyada defalarca "Yılın Oyunu Ödülü"ne layık görülen, milyonlarca satan Bioshock serisi, Playstore hafta sonu kampanyasında yer alacak. “Bioshock”, “Bioshock 2” ve serinin son oyunu “Bioshock Infinite”, 23 Eylül tarihine kadar sürecek muhteşem indirimlerle oyunseverlere sunulacak.


Bioshock serisi %75’e varan indirimlerle sizlerle
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 17:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×